Outsourcing ICT a správa počítačových sítí

Správa počítačových sítí LAN i WAN , servisní smlouvy , dodávky řešení ICT na míru zákazníkovi.

 

Čtěte více ...

Telekomunikace a Internet

Komplexní řešení telekomunikací a připojení k internetu na bázi moderních technologií.

 

Čtěte více ...

Výstavba sítí

Realizujeme strukturované kabelážní systémy, radioreleové spoje, CCTV, STA, EZS, EPS

 

Čtěte více ...

Správa počítačových sítí


 

 Výhody externí správy sítě

 

Nabízí v rámci outsourcingu našich služeb individuální přístup k našim klientům a zároveň respektuje rozdílné možnosti a odlišné priority každého z nich. To se odráží ve volbě nejvhodnějšího řešení balíčku služeb, které Vám pro správu Vaší sítě a provoz informačního systému můžeme nabídnout.. Služby Vám připravíme přímo na míru.

 

 

Spolupráce

 

Naši práci vidíme v širším měřítku - pomůžeme Vaší firmě najít nové obchodní modely, které nasazení ICT umožňuje. Navíc Vám v rámci kurzů přizpůsobených vašim potřebám nabídneme zaškolení nových zaměstnanců pro práci s Informačními systémy, stejně jako rozšíření znalostí těch stávajících.

 

Administrace

 

 Správa sítě představuje komplex služeb v rámci outsourcingu ICT zahrnující administraci celého informačního systému tak, aby byla zajištěna jeho stabilita, bezpečnost provozu a podpora efektivního využití výpočetní techniky zákazníka.

 

 Co pro nás pojem správa sítě znamená:

 

         

Podle klientových potřeb zajišťujeme správu sítí založených serverech Windows, Linux (Unix) i Novell. Na sítích administrujeme stanice s operačními systémy Windows 7,XP, Windows 2000/NT, Windows 95/98/Me ale i MAC OS, Linux (Suse, Debian, RedHat a další distribuce).

 

Základem naší nabídky je globální pohled na správu Vaší počítačové sítě po hw. i sw. stránce, provoz informačního systému a telekomunikační řešení ve Vaší firmě

                                                                                                                                                                  objednávka      pošlete nám email      zavoláme zpět