Outsourcing ICT a správa počítačových sítí

Správa počítačových sítí LAN i WAN , servisní smlouvy , dodávky řešení ICT na míru zákazníkovi.

 

Čtěte více ...

Telekomunikace a Internet

Komplexní řešení telekomunikací a připojení k internetu na bázi moderních technologií.

 

Čtěte více ...

Výstavba sítí

Realizujeme strukturované kabelážní systémy, radioreleové spoje, CCTV, STA, EZS, EPS

 

Čtěte více ...

Outsourcing ICT - co Vám nabízí


 

Správa PC sítě

 

V rámci našich služeb Vám nabízíme správu techniky, software či databází - jednoduše správu Vaší počítačové sítě. Nainstalujeme a nakonfigurujeme Vám počítače, servery, síť a periferie, navíc si vezmeme na starost i jejich následnou údržbu.

 

 Správa provozu informačního systému

 

V rámci našich na míru připravených servisních balíčků služeb se Vám dle servisní smlouvy postaráme o informační systém, kterému zajistíme pravidelné zálohování a aktualizace.

 

 Antivirové a bezpečtnostní řešení

 

Samozřejmostí je zabezpečení Vašich dat a operačních systémů, emailové pošty či základní zabezpečení připojení Vaší sítě k Internetu kvalitní antivirovou ochranou a firewallem.

 

 Připojení k internetu

 

Potřebujete-li, zajistíme Vám připojení k internetu a vybereme takové, které se pro Vaše účely hodí nejlépe. Navrhneme a zajistíme VPN síť podle Vašich potřeb, zabýváme se správou www i aplikačních serverů a v neposlední řadě Vám na Vaše přání zprostředkujeme bezpečnostní audit.

 

Konzultace, Helpdesk

 

 

Kromě výše uvedených služeb Vám náš outsourcing IT nabízí neustálou podporu na telefonu, která Vám poskytne pomoc anebo potřebné informace z oblasti informačních technologií. Nabízíme konzultace problémů s Vaším systémem, navíc poskytujeme také školení uživatelů pro práci s počítačem.